Apartament Przy ul. Żaryna - Ascomp International

Mapa

Galeria

Szczegóły inwestycji

Nazwa:Apartament Przy ul. Żaryna
Deweloper:Ascomp International
Adres:Żaryna 7
00-549 Warszawa
woj. mazowieckie
Liczba nieruchomości:1

Formularz kontaktowy
Jesteś robotem?

Opis inwestycji

Lokalizacja: Warszawa, Mokotów, ul. Żaryna 7 (parter)
Metraż: 91,65 m2

Apartament w prestiżowym budynku - trzypokojowy, trzystronny, w wysokim standardzie i w ciepłej tonacji. Inwestycja zrealizowana przez Eko Park.

Wokół apartamentowca jest dużo zieleni (wodospad) i przestrzeni między budynkami. Teren zamknięty z całodobową ochroną i monitoringiem.                  

Do apartamentu przynależy miejsce w garażu podziemnym. Apartament składa się z salonu, dwóch pokoi, kuchni, jadalni, wc, łazienki, pralni i hallu, tarasy i ogród o łącznej powierzchni 72,8 m2.

Informacje o deweloperze

Ascomp International
Lambady 10
02-830 warszawa
tel.: 22 644 63 13
mail: info@ascompint.pl

Spółka Ascomp International powstała w 1996 roku i jest prężnie działającym deweloperem na rynku warszawskim, specjalizującym się w budownictwie mieszkaniowym.

Podstawową działalnością firmy jest budownictwo, sprzedaż i wynajem mieszkań, zarządzanie nieruchomościami oraz wynajem powierzchni biurowych.

Jest to działalność obejmująca całość procesu deweloperskiego, począwszy od pozyskania gruntów, aż do przekazania klientom gotowych mieszkań.

Nasza działalność obejmuje również wsparcie naszych Klientów w finansowaniu transakcji, poprzez pośrednictwo w ofertach najkorzystniejszych na rynku systemów ratalnych dzięki współpracy z wiodącymi bankami i niezależnymi doradcami finansowymi.

Od powstania Spółka zrealizowała w województwie mazowieckim kilkanaście inwestycji mieszkaniowych i komercyjnych o łącznej powierzchni ok. 10.000 m2.

Wizytówką firmy jest kompleks biurowy Puławska Office zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie finansowego i komercyjnego Centrum stolicy oraz apartamenty Opera w Piasecznie.

Obecnie developer realizuje najnowszy projekt Soft Loftów nad Potokiem w Józefosławiu.

Apartamenty posiadają typowo loftowe duże przeszklenia, zapewniające maksymalne doświetlenie zaś podwyższone kondygnacje zapewniają lepszą rotację powietrza z jednoczesnym zachowaniem kameralności i ustawności wnętrz. Nasza inwestycja jest świetnym połączeniem nowoczesnego projektu oraz ekologicznej architektury. Wykończenie budynków klinkierem, szkłem oraz stalą nierdzewną zapewnia ciekawy i efektowny wygląd co powoduje, że inwestycja doskonale wpasowuje się w otaczającą przestrzeń.

Soft Lofty nad Potokiem to inwestycja dla osób które poszukują niestandardowych rozwiązań. Wysokie pomieszczenia, inteligentne plany mieszkań, duże okna, tarasy, dają nieograniczone możliwości aranżacyjne. Przestronne pozostają nawet najskromniejsze propozycje, które dzięki przemyślanemu projektowi oferują swym mieszkańcom poczucie przestrzeni i komfortu.

Lista nieruchomości

Lokal Pokoje Powierzchnia Piętro Cena Cena [m2] Status Rzut
291,651164000,00 PLNdo sprzedaniabrak

<< Powrót
facebook