Osiedle Biograficzna - Novum Management Sp. z. o.o. - Jeden S.K.A.

Mapa

Galeria

Szczegóły inwestycji

Nazwa:Osiedle Biograficzna
Deweloper:Novum Management Sp. z. o.o. - Jeden S.K.A.
Adres:Biograficzna
00-000 Warszawa
woj. mazowieckie
Liczba nieruchomości:0

Formularz kontaktowy
Jesteś robotem?

Opis inwestycji

Inwestycja biurowa przy Biograficznej zlokalizowana jest na warszawskich Bielanach, w miejscu znakomicie skomunikowanym z całym miastem. Stacja metra Młociny, kilkanaście linii tramwajowych (zajezdnia Żoliborz) i autobusowych oraz trasa mostu Marii Skłodowskiej-Curie (Północnego) gwarantują szybki i wygodny dojazd. Dużym ułatwieniem dla pracowników biur są okoliczne mniejsze i większe sklepy (w tym Biedronka oraz pobliskie Makro Cash&Carry), bary (McDonald's), kawiarnie (Stop Cafe), stacje benzynowe.

Niewysoki, dwupiętrowy, kameralny budynek zapewnia idealne warunki pracy. Na dwóch kondygnacjach mieści komfortowe powierzchnie biurowe, które z łatwością można podzielić i dostosować do indywidualnych potrzeb firmy. Niezależnie od tego, czy najemca będzie chciał podzielić biura na gabinety, czy też zaaranżować w układzie open space, będą one wygodne i dobrze doświetlone. Wysokie, gęsto rozmieszczone okna zapewnią bowiem wystarczającą ilość światła dziennego na całych powierzchniach kondygnacji.

Parter zajmują usługi – sklepiki, bary, kioski, czyli wszystko to, co ułatwia najemcom i ich pracownikom efektywne planowanie codziennych obowiązków. Na części kondygnacji 0 oraz na kondygnacji podziemnej -1 znajduje się wystarczająco dużo miejsc parkingowych, by zapewnić wygodę wszystkim zmotoryzowanym użytkownikom biur. Pomimo niewielkiej wysokości budynku wszystkie jego kondygnacje, w tym podziemny garaż, łączy przestronna, szybkobieżna winda. Budynek biurowy przy Biograficznej to komfortowa siedziba każdej firmy, której zależy na cichym, wygodnym i bezpiecznym miejscu pracy dla zatrudnionych w niej osób.

Powierzchnia terenu 1686 m²
Powierzchnia całkowita 4574 m²
Kubatura 13050 m³
Kondygnacja 2 623,85 m²
Kondygnacja 1 624,20 m²
Kondygnacja 0 582,70 m²
Powierzchnia parkingu podziemnego 1142 m²
Wysokość budynku 11,25 m

Informacje o deweloperze

Novum Management Sp. z. o.o. - Jeden S.K.A.
Częstochowska 21
62-800 kalisz
tel.: 608 071 946
mail: kniewiejska@novum-kalisz.pl

NOVUM MANAGEMENT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością- Jeden S.K.A.
Telefon
(22) 350 70 70
email: rodziewiczowny@novum-kalisz.pl
Adres Ul. Częstochowska 21 62-800 Kalisz
NIP 618-204-41-52
WWW Www.novum-developer.pl
Opis działalności firmy

Spółka NOVUM to świetnie zorganizowane, sprawnie zarządzane przedsiębiorstwo z własnym zapleczem sprzętu budowlanego i wysokiej klasy surowców. Przede wszystkim NOVUM to niemal trzydziestoletnie doświadczenie oraz zespół blisko 300 profesjonalistów, którzy gwarantują precyzję i jakość wykonania, na każdym etapie budowy. Działalności deweloperską spółka NOVUM rozpoczęła w 1995 r, jako pierwsza tego typu firma w regionie. Od niewielkich domów i obiektów przemysłowych przeszła z czasem do budowy dużych osiedli mieszkaniowych i z sukcesem wkroczyła na rynek warszawski i poznański. Aktualne portfolio spółki obejmuje blisko 3000 oddanych do użytku mieszkań oraz dziesiątki obiektów użyteczności publicznej.
Imię i nazwisko Niewiejska Katarzyna
Numer telefonu 608071946
email kniewiejska@novum-kalisz.pl, rodziewiczowny@novum-kalisz.pl

Lista nieruchomości

Metraż Typ Cena Piętra Wejście Parking Ogrzewanie Stan Przeznaczenie Status Rzut

<< Powrót
facebook