Felińskiego K - Budrem Euro-Invest

Mapa

Galeria

Szczegóły inwestycji

Nazwa:Felińskiego K
Deweloper:Budrem Euro-Invest
Adres:Felińskiego K
31-236 Kraków
woj. małopolskie
Liczba nieruchomości:4

Formularz kontaktowy
Jesteś robotem?

Opis inwestycji

Opis inwestycji i wykończenia

Budynek wielorodzinny o nowoczesnej architekturze z podziemnymi garażami, windami oraz monitoringiem wykonany metodą tradycyjną (ściany nośne i działowe pustak MAX). Na każdej kondygnacji zlokalizowano jedno, dwu i trzy-pokojowe ustawne i funkcjonalne mieszkania o metrażach od 35 m2kwdo 62 mkw. Łącznie w budynku zaprojektowano 48 mieszkań.

Każde mieszkanie posiada balkon lub loggie. Budynek posiada 2-klatki oraz 4 piętra. Mieszkania są już gotowe, można zatem na własne oczy zobaczyć dbałość o wykonanie i wysoki standard wykończenia. Osiedle przy ul. Felińskiego to inwestycja przemyślana kompleksowo, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi i młodych małżeństw.

Położenie na Prądniku Czerwonym gwarantuje kameralność i ciszę, a zarazem bliskość centrum i dobre skomunikowanie właściwie ze wszystkimi dzielnicami Krakowa. W niedalekiej przyszłości w sąsiedztwie powstanie linia szybkiego tramwaju oraz północna obwodnica Krakowa, które podwyższą atrakcyjność tej lokalizacji.

Komunikację na osiedlu umożliwia droga asfaltowa oraz alejki wyłożone kostką brukową. Przed budynkiem znajduje się parking naziemny wyłożony kostką brukową. Znajdująca się wokół budynku zieleń, trawa, drzewa ozdobne oraz elementy małej architektury nadaje swoisty charakter i wpływa korzystnie na estetykę osiedla. Na osiedlu znajduje się kilka placów zabaw dla najmłodszych natomiast duża ilość ławek wśród otaczającej zieleni zapewni relaks i wypoczynek. Oświetlenie ciągów pieszych, zieleni, wejścia do budynku oraz wjazdu do garażu jak również zainstalowany w budynku monitoring stwarza poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Istnieje możliwość rezerwacji lokalu bez ponoszenia z tego tytułu jakichkolwiek kosztów. Po podpisaniu umowy przyszły nabywca mieszkania dokonuje I wpłatę w granicach 5-20% wartości mieszkania, w terminie 3 dni po podpisania umowy. Pozostała wartość mieszkania jest wpłacana zgodnie z harmonogramem wpłat. Istnieje możliwość ustalenia indywidualnego harmonogramu spłat, wartości I wpłaty oraz terminu jej dokonani. Jeżeli nie dysponują Państwo wystarczającymi środkami na zakup własnego mieszkania proponujemy alternatywne źródło finansowania w postaci kredytu hipotecznego. Ułatwiamy uzyskanie kredytu poprzez aktywną współpracą z bankami oraz z doradcami kredytowymi.

Opis wykończenia

Ściany części wspólnych budynku częściowo są malowane farbą akrylową, częściowo pokryte mozaiką na bazie żywic odporną na zarysowania i uszkodzenia. Wszystkie powierzchnie korytarzy, schodów oraz wejścia do budynku wyłożone są płytkami ceramicznym. Wejście do budynku umożliwiają drzwi zewnętrzne przeszklone o konstrukcji aluminiowej.

Opis płatności

Do uzgodnienia z inwestorem.

Biuro sprzedaży:

Os. Złotego Wieku 91, 31-618 Kraków tel. 12 649-98-73 12 6148-00-14
Katarzyna Pęgiel tel.696-046-746
Renata Książek tel. 696-046-54
Agnieszka Wosztyl tel. 604-052-645

Informacje o deweloperze

Budrem Euro-Invest
os. Złotego Wieku 92
31-618 kraków
tel.: 12 648 00 14
mail: info@budrem.pl

Początki działalności firmy Budrem sięgają 1988 roku. Firma rozpoczęła budowy na dziewiczych terenach zachodniej Nowej Huty. Pierwsza inwestycja to budowane dla Spółdzielni Mieszkaniowej Zgoda osiedle Srebrne Orły (ponad 200 domów!). Działalność deweloperską firma rozpoczęła w 1997 roku inwestycją przy ulicy Kuźnicy Kołłątajowskiej. To były pierwsze budynki w rejonie dzisiejszej Górki Narodowej! Od wielu lat Budrem najlepiej czuje się na otwartych terenach, gdzie sam może zadbać od podstaw o uzbrojenie terenu i przygotowanie inwestycji. Osiedla są kameralne, mieszkania ładne, okolica zadbana. Firma zrealizowała łącznie ponad 177 462m2 domów i mieszkań. Pod szyldem Budrem, Euro-Invest Developer spółka buduje i oddaje do użytku kilkaset mieszkań rocznie. Obecnie realizujemy kolejny etap inwestycji przy al. 29 Listopada. Inwestycja obejmuje pięć budynków cztero piętrowych z podziemnymi garażami, windami oraz monitoringiem. W sąsiedztwie powstaje osiedle siedmiu niewielkich dwupiętrowych domów o architekturze przywodzącej na myśl podmiejskie wille. Dużym atutem inwestycji jest jej usytuowanie, działka położona jest na łagodnym pagórku z którego można zobaczyć całą panoramę Krakowa, a przy łagodnej pogodzie nawet pasmo Tatr. Osiedle przy al. 29 Listopada to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi młodych małżeństw, ale nie tylko. Można je polecić każdemu, kto ceni sobie kameralność w bliskim sąsiedztwie centrum oraz przykłada dużą wagę do przestronności i jasności wnętrz. Przed nami nowe, ciekawe projekty mieszkaniowe. W przyszłości firma będzie kontynuować rozbudowę osiedla w rejonie Al. 29 Listopada, gdzie położone jest Osiedle Szlacheckie bowiem mieszkania w tym rejonie cieszą się dużym powodzeniem wśród klientów. W Zakopanem powstają ekskluzywne apartamenty z widokiem na Giewont, które swą formą i detalami nawiązują do pięknej architektury Podhala.

Lista nieruchomości

Lokal Pokoje Powierzchnia Piętro Cena Cena [m2] Status Rzut
3349,801278880,00 PLN5600,00 PLNdo sprzedaniaPokaż
4238,001212135,00 PLN5500,00 PLNdo sprzedaniaPokaż
5238,001210540,00 PLN5500,00 PLNdo sprzedaniaPokaż
27238,001211585,00 PLN5500,00 PLNdo sprzedaniaPokaż

<< Powrót
facebook